Végler Adrienn

Adri vagyok, a Lila Akác Óvoda Némó csoportjának német nemzetiségi óvodapedagógusa. 2010.-ben szereztem diplomámat a soproni Nyugat Magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Karon. Nagyanyám nyomdokait követve választottam magamnak ezt a hivatást. Keszthelyen élek a családommal, csodás, támogató férjemmel és tündéri kislányommal. Édesanyaként tudom, mennyire fontos a gyermekeknek mindennapjaik során a biztonságot nyújtó, családias környezet, melyben egyéni tempójukban fejlődhetnek. Sok játékkal, mozgással és zenével egybekötve igyekszem megismertetni a német nyelvet a gyermekekkel. Nagy örömet nyújt, hogy egy ilyen családias, szeretettel teli, motiváló környezetben tevékenykedhetek.