Szuttai Ágnes

Ági vagyok, a Lila Akác Oviban óvónéniként dolgozom. Gyermekkorom óta a gyermekekkel szerettem volna foglalkozni, de amikor 10. osztályos voltam eldöntöttem, hogy óvónéni szeretnék lenni. Ezt meg is valósítottam, a Magyar Agrár és Élettudományi Egyetem Kaposvári Campusán tanultam. Az egyetemi éveim alatt a rendszeres kötelező óvodai gyakorlat mellett a gyermekkori óvodámba visszakéretőztem, így 2 évig önszorgalomból szinte minden pénteken óvodai gyakorlaton voltam.

Párommal Keszthelyen élek és nagyon boldog vagyok, hogy ebben az óvodában dolgozhatom. Fontos számomra a munka, hiszen minden egyes nap sok szeretetet kapok a gyermekektől, kiélhetem kreativitásom és a gyermekek iránti szeretetet.