Sánta Andrea

Sánta Andreának hívnak, 1979. május 23.-án születtem Kalocsán. Már óvodás koromban is mindig a dadusnéni körül sürögtem, forogtam. Akkoriban elhatároztam, hogy dadusnéni szeretnék lenni. Azonban az élet másfele sodort. 2009 márciusában megszületett kislányom, Kata. Szerettem vele foglalkozni, gondoskodni róla. Egyre jobban tudatosodott bennem az, hogy én is gyermekekkel szeretnék foglalkozni. Interneten találtam egy óvodai dajka és bébiszitterképzést, amit sikeresen elvégeztem. Pilisszentiváni Heidi óvodába vizsgáztam. Nagyon tetszett a kis létszámú, családias légkör. A Lila Akác óvodában folyamatosan vannak foglalkozások, melyben szerepel a lovaglás, és az úszás, ami fontos a gyermekek mozgás fejlődéséhez. Kis korban, a gyermekek nagyon fogékonyak, könnyen el tudják sajátítani az idegen nyelveket. Intézményünkben játékos német, és angol nyelv oktatása is folyik. Óvodánkban a gyermekek az elsők! Jelmondatom: Boldog gyermek, boldog szülő.